Україно моя, Україно,
Я для тебе у світі живу!
Дмитро Павличко

Відеоальбоми

Відеоальбоми  та анотації
масових заходів з читачами 

  
Поетично-краєзнавча мозаїка
"Це моя країна - рідна Україна" 
Наші діти - маленькі патріоти українського народу. Кожен з них поступово пізнає свій рідний край.
 Свою любов до Батьківщини діти відобразили у своїх малюнках, в урочистому, проникливому читанні та інсценуванні віршів українських поетів про Україну, в щирому, мелодійному виконанні українських пісень.

 
Літературна світлиця "Обереги пам'яті"
присвячена 75-річчю від дня народження
українського народознавця
Василя Тимофійовича Скуратівського
Під час зустрічі діти пригадали обереги, традиції, звичаї, свята  нашого народу, познайомилися з творчим доробком Василя Скуратівського. Адже книги Василя Скуратівського – своєрідна енциклопедія українського народознавства.
 Презентація життя і творчості В. Скуратівського "Обереги пам'яті".

Читацька естафета 
"Наша книжечка дитяча - вірна подруга дітей"
У кожного з дітей є своя улюблена книга, свій герой-кумир. Про них юні шанувальники книги не тільки розповідали своїм друзям-однокласникам, але й емоційно переконували їх, чому саме книгу, яку прочитали самі, повинні прочитати інші.
 Під час читацької естафети ми дізналися і про справжню дружбу, і про дитячі пригоди, і про чудеса світу, і про дивовижний світ природи, і про таємниці космосу. Познайомилися з героями книг сучасних дитячих письменників.


Учні 4-Б класу запросили мене до своєї затишної світлиці на літературні посиденьки "Веселкові барви дитячих книжок".
  Господар і Господиня світлиці доброзичливо зустрічали гостей: літературних героїв дитячих книжок. На свято у нас у народі прийнято приходити з подарунками. То ж і я прийшла до дітей з подарунком - кошиком цікавих книжок.
Забрів до нас на вогник і  Вчений Кіт, який знає багато казок і вміє їх гарно розповідати, але сьогодні йому захотілося послухати, як учні 4-Б класу зуміють прорекламувати свою улюблену книгу.
Посиденьки пройшли весело і цікаво.  Діти розповідали про прочитані книжки, показували інсценівки, співали дитячі пісні, дізналися, що посиденьки – це народна традиція проведення дозвілля, пригощалися солодощами та ватрушками з сиром.
Коли всі цікаві історії були розказані і показані, Господар з Господинею зібрали книжки і поклали їх Котику у торбинку, щоб він зміг рознести їх дітям, які люблять читати.

Бібліотечний пікнік - це захід, що проводиться на природі
 з метою реклами книги та читання.

Читацький конкурс "Книгоманія - 2016"
Конкурс проводився серед учнів 5-8 класів. За звання кращого бук-слемера змагалося 24 учасники. Діти підготували цікаву розповідь та презентацію про свою улюблену книгу. Переможців конкурсу визначило журі. Переможці та учасники шкільного конкурсу "Книгоманія - 2016" були нагороджені Грамотами та солодощами.
 

На уроці діти познайомилися з біографією Л. І. Глібова, книгами автора для дітей; продемонстрували свої ораторські та акторські здібності під час декламування  та інсценування байок, віршів, веснянок  письменника-байкаря. До своїх улюблених байок - намалювали малюнки. Діти із задоволенням приймали участь у літературних ігрових конкурсах: "Розгубилися байки", "Загадки від Леоніда Глібова", "З якої байки уривок?", "Хто найбільше пригадає байок Глібова?"Літературні розваги "Словограй Ігоря Січовика"
Діти познайомилися з книгами сучасного дитячого письменника Ігоря Січовика, приймали активну участь у конкурсі на кращого читця віршів, розгадуванні загадок, проведенні літературних ігор. Свої акторські здібності продемонстрували під час інсценівки казки "Коли повертається Баба Яга". Діти весело провели час разом з літературними героями книг  Ігоря Січовика.
Презентація "Що не звір - то дивина! Загадки та ігри від Ігоря Січовика"Літературна гра-подорож "Чарівні зерна доброти" 
за творами дитячої письменниці Оксани Іваненко
Презентація творчості Оксани Іваненко
Сценарій заходу 
 
 

Поетична мозаїка"Співанки Марійки Підгірянки"  
 Сценарій заходу
Інтерактивна гра "Підбери ілюстрацію до цитати" 
Під час проведення літературного заходу діти читали вірші, розгадували загадки, кросворд, давали відповіді на питання вікторини, підбирали малюнки до цитат з творів поетеси. Маленькі читачі ще раз доторкнулися до скарбів рідної мови, до самоцвітів-віршів, до золотих співанок Марійки Підгірянки. Сподіваюсь, що в дитячих серцях буде жити добро, на яке так багаті твори письменниці.


Літературна світлиця "У дитячі любі роки"
(за творами Лесі України для дітей) 
Презентація творчості Лесі Українки для дітей 
З творчістю Лесі Українки школярі починають знайомитися з початкових класів. Діти з вдячністю, повагою і любов'ю сприймають поетичний світ славетної Лесі.
Для своїх найменших читачів-дітей Леся Українка написала чимало віршів і казок, які об'єднала в цикл "В дитячому крузі". Ці твори пройняті любов'ю до дитини, повагою до жінки-матері, любов'ю до рідного краю.
Під час проведення заходу діти познайомилися з нелегким життєвим та творчим шляхом Лесі Українки, декламували її вірші, підготували інсценівку казки "Біда навчить".  

Немає коментарів:

Дописати коментар